Ruwaayad

Hits: 5982
Wednesday August 15, 2018 - 04:15:52
Daawo Hambalyo Khadar Keyow iyo Sacdiyo Siman oo la siiyay biladda THE BEST SOMALI SINGERS OF THE YEAR
Hits: 6722
Monday August 13, 2018 - 21:18:51
ila qosol Iidle Yare oo caloosha Faataale galay kadibna Short film argagax badan
Hits: 4299
Monday August 13, 2018 - 04:17:26
Maxaa kala qabsaday Dahir Alasow iyo Fanaanada Mandeq Nur Garaash
Hits: 4657
Saturday August 11, 2018 - 02:58:50
Daawo heesta Gabdhaha shukaansiga iyo damaca badan - Kun iyo koow ayey shukaansatay
Hits: 5218
Thursday August 09, 2018 - 03:51:47
Daawo Khadar Keyow oo heestii ugu shidneed ee Wadaniya ku amaanay dalkiisa hooyo
Hits: 9069
Thursday August 02, 2018 - 02:31:27
Daawo Khadar Keyow iyo gabadh qurux badan maxaa kala qabsaday
Hits: 2104
Saturday July 28, 2018 - 03:43:36
Daawo Shaadiya Sharaf iyo heesta calaacalka garoobadda
Hits: 7445
Monday July 16, 2018 - 03:30:49
Daawo heestii Alamdheh sida loo soo jilay
Hits: 7717
Saturday June 30, 2018 - 10:23:55
Daawo Sacdiyo Siman oo hees isku amaantay "AMAANI AFKAAGA KAAGAMA HOREEYSO"
Hits: 1720
Thursday June 28, 2018 - 10:14:47
Daawo Fanaanka weyn Xasan Wado oo heestiisii Hilaaca Roobka si cajiiba u soo qaaday taas oo ka dhigan dhalinyaradii horey u qaadayoow quusta
Hits: 6826
Wednesday June 27, 2018 - 03:30:22
KHADAR KEYOW HEESTII CADALE XUSUUSTII AXMED ROOBE OFFICIAL VIDEO
Hits: 25111
Thursday June 21, 2018 - 03:25:00
Daawo Fanaanad kuunto kuusan leh oo Masraxa lagu biishay iyo laba ka mida Ciyaalka xaafadda oo ka wabxay
Hits: 5933
Tuesday June 19, 2018 - 09:18:27
Hees Dahir Alasow u xulay Farmaajo Jaajuus
Hits: 6149
Wednesday May 23, 2018 - 06:22:38
Daawo Nin Saaxiibkiis oo Sooman Aadaan beena ku afuriyay laakiin kaftankiisii loo toogtay
Hits: 5153
Tuesday May 08, 2018 - 21:20:19
Daawo Queen tasha oo hees ku dabaalatay Badweynta Xamar
Hits: 17135
Saturday May 05, 2018 - 22:17:37
Daawo Dahir Alasow "Sababta uu afar Xaas u qabo iyo tan ugu xun"
Hits: 5753
Thursday May 03, 2018 - 21:49:02
Daawo boqoradda qoobka ciyaarka oo hees raaba Muqdisho ku duubtay
Hits: 12321
Friday April 27, 2018 - 18:05:38
Daawo Farmaajo "Cabdiweli Gaas iyo Axmed Madoobe odayaal dhaqan looga dacwoodo ayey leeyihiin Laakiin Xaaf iyo Cabdishakuur malaha oday dhaqan waa Hawiye"
Hits: 9642
Wednesday April 25, 2018 - 14:42:34
DAAWO Nadiiro Neyruus oo Tuute u xiratay dagaalka silsilada heesta - Cabdi Yare ayey u tirisay
Hits: 2285
Wednesday April 25, 2018 - 14:33:18
Daawo Fanaan Ciyaala Xamara oo si adag ugu jawaabay Deeqsan Cabdinasir - dagaalkii heesta Silsiladda Hargeysa Vs Muqdisho